КОНКУРСИ

Хтось із відомих сказав: «Кожна людина народжується з зернятком у руці». А першочергове завдання вчителя полягає в тому, щоб знайти те поле, де те зернятко найкраще проросте, тобто якомога повніше розкрити природні здібності дитини. Це допоможе їй у майбутньому успішно адаптуватися до умов свої життєдіяльності…
Найоптимальнішим способом вияву потенціалу дитини є інтелектуальні та творчі змагання. На сьогодні є багато різних повнозначних конкурсів, у яких учні зможуть проявити свої творчі та інтелектуальні здібності.
Творчий підхід до таких конкурсів є однією із тих важливих складових, що визначають високий рівень популярності їх серед вихованців школи. З нетерпінням учні чекають результатів. Вони вже заздалегідь знають, що кожен із учасників обов’язково отримає сертифікат або диплом Регіонального чи Всеукраїнського рівнів І, ІІ, ІІІ ступенів та призи. А ці нагороди є своєрідним стимулом до подальших інтелектуальних змагань наступних років.

Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

/Files/images/konkursi/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_Sonyashnyk.jpg

Історична довідка

Всеукраїнська українознавча гра "СОНЯШНИК"
Особливий інтерес щороку викликає Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», яка започатковано була з 2009 року у багатьох школах нашої країни. Саме тоді, першою весняною квіткою в Україні став "Соняшник".
Наперекір законам природи першоцвіти поступилися місцем "Соняшнику", який гуртує навколо себе юних шукачів знань. Саме ці невгамовні, цікаві, мислячі, небайдужі, позитивні діти зігрівають своїм теплом рідну землю, стаючи на її захист вразливими, але рясними пелюстками "Соняшника". Цікава гра плекає майбутній оберіг української держави, зміцнюючи імунітет країни сонячним світлом.
Ця гра сприяє формуванню у школярів зацікавленості невичерпними скарбами української сови, розширює й поглиблює знання з літератури, народознавства, історії, долучає до кращих здобутків національної культури.
Дітей, особливо молодших класів, захоплює оригінальний, завжди яскравий формат оформлення тестових завдань. Важливо те, що в ній можуть взяти участь учні всіх вікових категорій. Різнорівневі завдання, розбиті на 3 ступені складності, допомагають школярам на перших хвилинах випробування не втратити віру у свої сили та пізнавального інтересу до надбань свого народу. Надзвичайно дітям подобається працювати над текстом у вигляді ребуса. Завдання містить досить таки цікаву інформацію українознавчого характеру та спрямоване на розвиток логічного мислення.
І завжди перед Грою проходить цілеспрямована робота з юними любителями словесності. Для цього в кабінеті української мови та літератури (зав. кабінетом Савчук Г.І.) сформована папка «Соняшник», у якій наявний банк завдань цього конкурсу за минулі роки.


Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

/Files/images/konkursi/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_kenguru-logom.gif

Історична довідка


Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"
На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно.
У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег. Перша гра зібрала 120 000 учнів коледжів.
У липні 1993 року французькі організатори «Кенгуру», з метою поширення конкурсу, влаштували зустріч у Парижі для керівників математичних змагань європейських країн. Запрошені математики були вражені успіхом Франції, адже у 1993 році там зібралося близько 500 000 учасників конкурсу.
У липні 1994 року в Страсбурзі на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію «Кенгуру без кордонів».
Вперше конкурс-гру «Кенгуру» в нашій державі було проведено у 1997 році на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка, викладач якого Пенцак Євген Ярославович був першим координатором гри «Кенгуру» в Україні.
Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Майже пів-мільйона учасників зібрав і об’єднав конкурс за 10 років.
Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога
Серед «кенгурят» понад 20 призерів Міжнародних предметних олімпіад і тисячі дітей, які вперше зацікавились математикою сам піл час конкурсу.
Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України.
Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – МАТЕМАТИКИ.


Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

/Files/images/konkursi/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_Яцик.jpg

Історична довідка

Вже кілька років поспіль юні знавці української мови нашої школи демонструють високий рівень її знання, доводять участю й перемогою в конкурсі з української мови імені Петра Яцика, що тільки та нація гідна поваги, яка поважає й розвиває мову й культуру, створює історію свого народу.

Міжнародного мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

/Files/images/konkursi/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved_Images_Конкурс_Шевченко[1].JPG


Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса
Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.


Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс "КОЛОСОК"

/Files/images/konkursi/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_news98_1.jpg

У 2003 році ЛМГО "Львівський інститут освіти" за підтримки Міністерства освіти і науки ініціює проведення Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу "КОЛОСОК"

Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня"


Щорічний Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс “Левеня” проводиться з
ініціативи Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка. В ньому можуть брати участь всі учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, і ті, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати. Перевірте свої знання і інтуїцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України. Цей конкурс дає можливість учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.


Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців

«Кришталева сова»

/Files/images/konkursi/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_Joomla_logo_black_copy.png

Проводиться з ініціативи Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти з метою підтримки талановитих школярів та популяризації знань з курсів «Я у світі», «Я і Україна», «Громадянська освіта», «Етика», «Християнська етика», «Правознавство».

Проведення конкурсу відбувається щорічно у березні.


Конкурси для знавців іноземних мов---.http://uclever.com/

"Пазл"

/Files/images/konkursi/header_puzzle.jpg

"Грінвіч"

/Files/images/konkursi/Greenwich-2016.png

"Галлус"

/Files/images/konkursi/gallus_col_1.png

Кiлькiсть переглядiв: 622

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.