ЛЕГЕНДА
Жила собі жінка. І мала вона трьох синів. Сини зростали чесними, сміливими, дуже любили свою неньку і готові були віддати за неї своє життя. Виросли сини і розійшлися по світах, прославляючи свою матір. Найстаршому матір подарувала на згадку про себе золоту корону . Корона зігрівала людей, вела вперед, показувала шлях до кращого життя.За цю трипроменеву корону люди дали першому синові ім’я -Тризуб.

Середньому сину мати дала в дорогу блакитно-жовтий одяг. Сміливий та сильний був середній син, і прославив він свою матір добрими героїчними вчинками. Люди запам’ятали його і прозвали- Прапором.

А найменший син потримав у дарунок від матері соловейків голос. І де б він не був, усюди лунала його дзвінка урочиста пісня. За цей голос і величний спів люди дали йому ім’я -Гімн.Так і донині по всьому світу золотий тризуб, синьо-жовтий прапор і урочистий гімн прославляють рідну неньку – Україну.Вони стали державними символами України.

/Files/images/uzori/патруголок.jpg

Концепція національно – патріотичного виховання молоді.

Національно - патріотичне виховання – основа, на якій ґрунтується суспільство, держава. Патріотичне виховання є складовою частиною загального виховного процесу, являє собою систематичну і цілеспрямовану діяльність органів державної влади і громадських організацій з формування у громадян високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків. Патріотичне виховання включає у себе соціальні, цільові, функціональні, організаційні та інші аспекти, володіє високим рівнем комплексності, тобто охоплює своїм впливом усі покоління, пронизує усі сторони життя.У свою чергу патріотичне виховання ставить перед собою такі завдання:

- розвиток у суспільстві високої соціальної активності, громадянської відповідальності, духовності, становлення громадянського суспільства, що складатиметься з громадян, які володіють високою свідомістю та здатністю проявити її в повсякденній діяльності із забезпеченням сталого розвитку;
- утвердження у суспільстві поваги до культурного та історичного минулого України;
- виховання молодих громадян у дусі поваги до Конституції країни, законності, норм суспільного та колективного життя, створення умови для забезпечення реалізації конституційних прав людини та її обов’язків, громадянського та професійного обов’язку;
- розвиток відчуття у громадян почуття гордості, глибокої поваги до символів держави – Герба, Прапора, Гімну України, іншої загальнодержавної символіки та історичних святинь; гордості за країну, а також за окремі регіони та міста.
Впроваджуючи «Концепцію національно-патріотичного виховання» в нашій школі використовуються різні форми патріотичного виховання; виховується повага до законодавчих норм; вивчається історія України; ознайомлення з іменами видатних людей, чиє життя пов’язане з Україною; вивчається історія рідного краю; збираються відомості про героїв країни.
Крім цього, патріотичне виховання в нашій школі здійснюється завдяки різним виховним заходам.

Національно-патріотичне виховання.2018-2019н.р.

Галерея "День вшанування пам'яті Небесної сотні"

Звіт по заходах щодо впровадження Концепції національно – патріотичного виховання молоді у Великокопанській ЗОШ І-ІІІ ступенів = ЗАВАНТАЖИТИ

Заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Великокопанській ЗОШ І-III cтупенів - завантажити

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Указ Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки"

Указ Президента України від 12.06.2015 № 334/2015 "Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді"

Указ Президента України від 13.11.2014 №872 "Про День Гідності та Свободи"

Указ Президента України від 13.11.2014 № 871 "Про День Соборності України"

Указ Президента України від 14.10.2014 № 806 "Про День захисника України"

Указ Президента України від 12.06.2015 №344/215 "Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді"


Наказ МОН України від 25.11. 2015 № 1219 "Про проведення у 2015/2016 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)


Лист МОН України від 25.07.2016 №1/9-396 "Про організацію національно-патріотичного виховання у дошкільних навчальних закладах"


Лист МОН УКРАЇНИ від 08.05.2015 № 1/9-235 " Щодо відвідування музеїв та навчально-тематичних екскурсій"

ВІДЕОРОЛИКИ

"Засурмили край села"

"Поетичні акварелі" - добірка громадянської лірики"

"Моя країна - Україна"

"Моя україна - моя Батьківщина"

"Народні символи України"

"Символи України"

/Files/images/ukraine_1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1913

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.