/Files/images/uzori/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_simvol15.jpg

Педагогічні працівники:

1. Вилькун Тетяна Олександрівна-В.о. директора великокопанської ЗОШ ,заступник директора з ВР,вчитель зарубіжної літератури
2. Шеверя Світлана Михайлівна- заступник директора з НВР;вчитель математики
3.Чорба Наталія Іванівна- заступник директора з НВР у початкових класах;вчитель початкових класів
4. Скоблей Тетяна Євгенівна-вчитель української мови та літератури
5. Плиска Тетяна Іванівна-вчитель української мови та літератури,основ здоров'я
6. Антолик Віталія Михайлівна -вчитель української мови та літератури,зарубіжної літератури
7. Пилип Ганна Федорівна- вчитель української мови та літератури
8. Рацин Ганна Іванівна-вчитель математики
9. Неймет Магдалина Юріївна-вчитель математики
10. Чорба Тетяна Людвиківна- вчитель математики
11. Чонка Омелян Олексійович-вчитель фізики
12.Лисак Андрій Іванович- вчитель фізики
13.Гулянич Олеся Іванівна-вчитель інформатики,вихователь групи прлдовженого дня
14.Скоблей Анюта Михайлівна-вчитель креслення
15. Сідак Ольга Михайлівна-вчитель географії
16. Бордаш Лідія Михайлівна-вчитель хімії,біології
17. Бігун Іванна Михайлівна-вчитель біології
18. Неймет Оксана Миколаївна-вчитель історії
19. Геращенко Тетяна Андріївна- вчитель історії
20.Козак Тетяна Юріївна-вчитель іноземної мови
21.Роман Ріта Павлівна-вчитель англійської мови
22.Чізмар Мирослава Михайлівна-вчитель іноземної мови
23.Молнар Євгенія Іванівна-вчитель англійської мови
24. Феєр Марія Юріївна-вчитель трудового
25.Бенца Оксана Іванівна-вчитель початкових класів
26. Староста Тетяна Іванівна-вчитель початкових класів
27. Ткачук Оксана Антонівна- вчитель початкових класів
28. Жидик Оксана Миколаївна-вчитель початкових класів
29.Сливка Марія Василівна-вчитель посаткових класів
30.Мазуряк Тетяна Василівна-вчитель початкових класів
31. Роман Марія Карлівна-вчитель початкових класів
32. Дорогій Ірма Михайлівна-вчитель початкових класів
33.Фекете Оксана Борисівна-вчитель початкових класів
34.Чорба Наталія Миколаївна-вихователь групи продовженого дня
35.Свищо Антоніна Іванівна- вихователь групи продовженого дня
36. Дорогі Анюта Іванівна- вихователь групи продовженого дня
37. Петровка Михайло Іванович-вихователь групи продовженого дня;вчитель інформатики у початкових класах
38.Панько Яна Василівна- вчитель інформатики у початкових класах
39.Дорогій Кароліна Іванівна-вихователь групи продовженого дня
40.Роман Ганна Юріївна-вихователь групи продовженого дня
41. Рачок Мирослава Володимирівна-вихователь групи продовженого дня
42. Герцуська Наталія Людвігівна-вчитель фізичної культури ;вчитель малювання
43.Дорогій Михайло Васильович-вчитель фізичної культури,захист вітчизни
44.Неймет Ігор Іванович-вчитель фізичної культури
45.Голіба Ганна Антонівна-вчитель музичного мистецтва
46.Кіш Ольга Іванівна практичний психолог
47.Дорогі Мирослава Василівна -соціальний педагог
Кiлькiсть переглядiв: 603

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.