Педагогічні працівники:
1. Василькун Тетяна Олександрівна -директор Великокопанської ЗОШ ,вчитель зарубіжної літератури
2. Антолик Віталія Михайлівна -заступник директора з НВР;вчитель української мови та літератури,зарубіжної літератури
3.Пилип Ганна Федорівна- заступник директора з ВР,вчитель української мови та літератури
4.Чорба Наталія Іванівна- заступник директора з НВР у початкових класах;вчитель початкових класів
5. Скоблей Тетяна Євгенівна-вчитель української мови та літератури
6. Плиска Тетяна Іванівна-вчитель української мови та літератури,основ здоров'я
7. Шеверя Світлана Михайлівна- вчитель математики
8. Рацин Ганна Іванівна-вчитель математики
9. Неймет Магдалина Юріївна-вчитель математики
10. Чорба Тетяна Людвиківна -вчитель математики
11. Чонка Омелян Олексійович-вчитель фізики
12. Попович Аліна Іванівна -вчитель інформатики
13.Гулянич Олеся Іванівна-вчитель інформатики
14.Жидик Мирослава Олександрівна -діловод
15. Сідак Ольга Михайлівна-вчитель географії
16. Бордаш Лідія Михайлівна-вчитель хімії,біології
17. Роман Яна Іванівна -вчитель фізики(декретна відпустка)
18. Неймет Оксана Миколаївна-вчитель історії
19. Геращенко Тетяна Андріївна- вчитель історії
20.Козак Тетяна Юріївна-вчитель іноземної мови
21.Роман Ріта Павлівна-вчитель англійської мови
22.Чізмар Мирослава Михайлівна-вчитель іноземної мови
23.-Сідак Наталія Миколаївна-вихователь групи продовженого дня,вчитель англійської мови
24. Феєр Марія Юріївна-вчитель трудового(декретна відпустка)
25.Бенца Оксана Іванівна-вчитель початкових класів(декретна відпустка)
26. Староста Тетяна Іванівна-вчитель початкових класів
27. Ткачук Оксана Антонівна- вчитель початкових класів
28. Жидик Оксана Миколаївна-вчитель початкових класів
29.Сливка Марія Василівна-вчитель початкових класів
30.Мазуряк Тетяна Василівна-вчитель початкових класів
31. Роман Марія Карлівна-вчитель початкових класів
32. Дорогій Ірма Михайлівна-вчитель початкових класів
33.Фекете Оксана Борисівна-вчитель початкових класів
34. Долопікула Ганна Михайлівна - вчитель географії
35.Свищо Антоніна Іванівна- вихователь групи продовженого дня(декретна відпустка)
36.Сівак Антоніна Іванівна -вихователь групи продовженого дня.(декретна відпустка)
37. Дорогі Анюта Іванівна- вчитель початкових класів
38.Смерека Ніколетта Юріївна- педагог-організатор(декретна відпустка)
39. Кікало Владислав Владиславович- вчитель основи здоров'я
40.Дорогій Кароліна Іванівна-вихователь групи продовженого дня
41.Роман Ганна Юріївна-вихователь групи продовженого дня
42.Рачок Мирослава Володимирівна-вихователь групи продовженого дня
43. Герцуська Наталія Навчально -виховний фізичної культури ;вчитель малювання
44.Дорогій Михайло Васильович-вчитель фізичної культури,захист вітчизни
45.Неймет Ігор Іванович-вчитель фізичної культури
46.Тесленко Олеся Oлександрівна -вчитель музичного мистецтва
47.Кіш Ольга Іванівна- практичний психолог
48.Дорогі Мирослава Василівна -вихователь групи продовженого дня
49.Явицька Марина Василівна- лаборант.
Коментарi