Повернутися до звичайного режиму

Обладнання навчальних приміщень та майданчиків

Найменування навчальних приміщень та майданчиків Найменування навчального обладнання Необхідно (одиниць) Фактично (одиниць) Відсоток потреб
Кабінет 1-А класу Меблева стінка 1 0
Дошка 1 1
Комплект парт 17 17
Проекційний екран 1 1
Мультимедійний проектор 1 1
Жалюзі 3 3
Кабінет 1-Б класу Комплект парт 18 18
Меблева стінка 1 0
Дошка 1 1
Учительський стіл 1 1
Жалюзі 3 3
Ноутбук 1 1
Кабінет 2-А класу Парти-стільці 16 16
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл 1 1
Жалюзі 3 3
Ноутбук 1 1
Кабінет 2-Б класу Ноутбук 1 1
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл 1 1
Парти-стільці 16 16
Кабінет 2-В класу Ноутбук 1 1
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл 1 1
Проекційний екран 1 1
Мультимедійний проектор 1 1
Парти-стільці 16\16 16\16
Кабінет 3-А класу Ноутбук 1 1
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл 1 1
Мультимедійний проектор 1 1
Комплект парт 22 22
Кабінет 3-Б класу Ноутбук 1 1
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл 1 1
Проекційний екран 1 1
Мультимедійний проектор 1 1
Комплект парт 23 23
Кабінет 4-А класу Ноутбук 1 1
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл стілець 1 1
Ламінатор 1 1
Принтер 1 1
Парти-стільці 27 27
Кабінет 4-Б класу Ноутбук 1 1
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл 1 1
Ламінатор 1 1
Принтер 1 1
Парти-стільці 25 25
Кабінет 5-А класу Парти-стільці 12 12
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл стілець 1 1
Кабінет 5-Б класу Парти-стільці 12 12
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл 1 1
Кабінет 6-Б класу Жалюзі горизонтальні 3 3
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл стілець 1 1
Комплект парт 12 12
Кабінет 7-А класу Жалюзі горизонтальні 3 3
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл стілець 1 1
Комплект парт 12 12
Кабінет 8-А класу Жалюзі горизонтальні 3 3
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл стілець 1 1
Комплект парт 14 14
Кабінет 10 класу Комплект парт 13 13
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл стілець 1 1
Кабінет 11-А класу Комплект парт 8 8
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл стілець 1 1
Кабінет 11-Б класу Комплект парт 8 8
Меблева стінка 1 1
Дошка 1 1
Учительський стіл стілець 1 1

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами у Великокопанській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Навчальний заклад ВеликокопанськаЗОШ І-ІІІ ступенів
Прилегла територія (відповідність вимогам ДБН 360, ДБН Б.2.4-1, ВСН 01., ДБН В.».2-17:2006) Так/ні/частково + текстовий опис частково
Наявність зони для висадки учнів/пасажирів з ОФМ Так/ні+ текстовий опис так
Наявність місця для паркування транспорту Так/ні+ текстовий опис так
Наявність похилого з’їзду Так/ні+ текстовий опис так
Наявність пандуса (ів) Так/ні так
Наявність кнопки виклику Так/ні ні
Відповідність пандуса (ів) Так/ні/частково + текстовий опис частково
Відповідність вхідних дверей - тип дверей (автоматизовані/неавтоматизовані) Так/ні/частково + текстовий опис частково неавтоматизовані
Відповідність сходів, перил Так/ні/частково + текстовий опис ні
Відповідність туалетної кімнати Так/ні/частково + текстовий опис ні
Доступність навчальних аудиторій та приміщень загального користування (коридори, їдальня) Так/ні/частково + текстовий опис частково

Практичні рекомендації для батьків, як підвищити самооцінку своєї дитини

Людині складно підтримувати здорову самооцінку, але особливо це складно зробити батькам, які проводять більшу частину свого часу в турботах про безпеку та щастя своєї сім'ї. Однак експерти стверджують, що здорова самооцінка батьків безпосередньо впливає на самооцінку дитини. Тому, моделюючи її, ви навчите свого сина чи доньку добре себе розуміти та відчувати.
Дослідження показали, що діти, які перебувають у гармонії із самими собою, більш успішні у школі. Хочете дізнатися, як можна допомогти своїй дитині підняти самооцінку? Далі пропонуються рекомендації, які стануть вам ефективними помічниками в цій важливій справі.
1. Пам'ятайте, що всі ми припускаємось помилок.Важливо пам'ятати, що ніхто не досконалий. Коли ви вимагаєте від своїх дітей досконалості, це викликає в неї тривогу та депресію. Вони відчувають, що ніколи не зможуть досягти таких висот. Установіть у своїй родині нове правило: важливіше намагатися стати достатньо хорошим, аніж прагнути ідеальності і, не досягнувши її, почувати себе кепсько.
2. Зверніть увагу на те, що говорите.Будьте уважні до того, що ви кажете у присутності ваших дітей. Негативні коментарі, вимовлені вами про себе, діти запам'ятають і потім будуть відтворювати їх, але вже на свою адресу. Коли ваші діти знаходяться поруч, розмовляйте доброзичливо (та за їх відсутності також будьте привітними із собою).
3. Навчайте поважати інших.Ставтесь до дітей з повагою. Це не означає, що ви повинні їм потурати, це означає, що в розмові ви не станете їх переривати, а вислухаєте уважно. Звертайтесь до них з любов'ю. Неважливо, скільки років вашій дитині, з нею все одно треба розмовляти з повагою.
4. Обійміть свою дитину.Прихильність дає зрозуміти вашій дитині, що ви її любите і вона гідна вашої любові. Пам'ятайте, що підліткам потрібно стільки ж обіймів, скільки й маленьким дітям, якщо не більше.
5. Дотримуйтесьсвоєї обіцянки.Батьки, які ніколи не приходять вчасно або постійно змінюють свої плани, виховують недовірливих дітей. Якщо ви не можете довіряти іншим, то й не зможете добре себе почувати. Якщо ви виросли в сім’ї, де не дотримувалися свого слова, змініть цю ситуацію заради своєї дитини.
6. Покладіть на дитину відповідальність.Батьки повинні доручити дитині якусь справу по дому і простежити за тим, щоб вона була попереджена про негативні наслідки, які чекатимуть на неї у випадку її невиконання. Так дитина почне усвідомлювати, що вона є важливою частиною сім'ї, а її невеликі обов’язки – це посильний внесок у справу сімейного добробуту. Батьки, які не залучають дітей до роботи по дому, виховують дітей, які думають, що вони насправді нічого не значать для сім'ї. Це призводить до сімейних розладів.
7. Проявіть інтерес до захоплень вашої дитини.Будь-який інтерес, який проявляє ваша дитина, – це можливість підвищити її самооцінку. Порозмовляйте з нею детальніше про те, чим вона цікавиться. Вислухайте її. Купіть їй книги, відведіть у відповідні музеї чи запишіть у гурток, де діти поділяють такі ж інтереси. Коли ви проявляєте інтерес до захоплень вашої дитини, ви дозволяєте їй відчути себе цінною й важливою. Це сприяє її допитливості. Діти зі здоровою самооцінкою більш ініціативні, тому що не бояться ризикувати. Їх не лякають невдачі, а навіть якщо й виникають, діти їх сприймають і переборюють спокійно й впевнено.
8. Виховати здорову дитину – дуже важливо. Здорові мама й тато потенційно гарантують їй повноцінну самосвідомість і самооцінку. Якщо ви виросли в сім'ї, де не було прийняття та прихильності, навчити дитину любити може стати важким завданням. Але ніколи не можна здаватись. Робіть щодня всього один маленький крок, і цим ви вже забезпечите своїй дитині успіх.
Корекція самооцінки у дітей повинна бути процесом цілеспрямованим і безперервним, а також непомітним для самого малюка. Для цього існує декілька способів:
1. Урізноманітніть діяльність дитини, щоб у неї з’явилася можливість оцінити себе і свої сили в дії. Наприклад: слухання казок і музики (з подальшому обговоренням почутого і побаченого). Слухання музики, казок, пісень або звуків навколишнього середовища дозволить малюкові навчитися відрізняти один звук від іншого, аналізувати і підбирати опис того, що було почуто. Згодом це допоможе дитині повноцінно висловлювати свої думки і емоції. Дослідження навколишнього світу і різні експерименти;
2. Давайте дитині право вибору. Це може проявлятися в будь-якій дії, починаючи з того з якою тарілки їсти або який іграшкою грати і закінчуючи вибором куди піти погуляти і яким видом діяльності зайнятися. Заохочуйте будь-яку активність малюка і його інтерес до різних секцій та захоплень. Це дозволить йому зробити свій життєвий вибір.
3. Спільна діяльність з дитиною дозволить не тільки забезпечити комфорт і впевненість у собі. Будь яке питання, яке буде відразу ж задовольнятися вами, що дозволить дитині швидше освоїтися в навколишньому світі і пізнати його як можна ширше.
Крім перерахованих вище методів підвищення самооцінки у дітей, варто звернути увагу і на те, як ви самі виглядаєте зі сторони і як поводитеся з малюком і з оточуючими. Варто пам’ятати, що діти вчяться життю не тільки завдяки грі, але і за рахунок наслідування. Тому не варто зриватися на малюка, якщо у вас був важкий день, не з’ясовуйте при дитині відносини, не карайте і не критикуйте її. Ваш позитивний приклад і роз’яснення, чому варто чи не варто здійснювати різні вчинки, дозволять вашому малюкові зробити правильний вибір в житті і здобути впевненість у собі. І тоді у вас не виникне питання, як підняти самооцінку дитини.

Поведінка дитини в конфліктних ситуаціях

Одне з основних завдань батьків – навчання дітей навичкам мистецтва спілкування, які в майбутньому допоможуть будувати комунікацію з різними людьми, нормально адаптуватися в суспільстві, не боятися самих різних ситуацій. Дуже важливо навчити дитину правильно поводитися у конфліктних ситуаціях, які далеко не завжди можуть вирішити і дорослі, зрілі люди, не кажучи про дітей.
Потрібно обов’язково пояснити дитині, що злість – не найкорисніше почуття. І якщо дитина буде злитися, його супротивник буде сильніше в психологічному плані, що допоможе йому виграти суперечку, повернути конфлікт у свій бік і т.д. Тому бажано пояснювати дітям, наскільки важливо в будь-якій ситуації зберігати спокій і самовладання.
Маленьким дітям потрібно розповідати, що гучний крик – також не вирішення конфлікту. Гучний крик змушує людей дратуватися, відповідати аналогічним чином, але далеко не завжди сприяє тому, що кричущий буде почутий. Такої ж лінії варто дотримуватися й у вихованні дитини – батьки повинні бути завжди спокійними і стриманими, не дозволяти собі зриватися на малюка, тоді і він виросте врівноваженою та зможе не дратуватися по дрібницях.
Дітей обов’язково потрібно вчити вміти не переходити межі при спілкуванні з людьми. Ці межі визначаються багатьма речами – критикою відносно особистості, зовнішності, внутрішніми якостями. Дитина повинна розуміти, в якій ситуації краще промовчати і не зачіпати почуття людини, а коли він може наполягти на своєму, зробити зауваження. Як правило, робити зауваження і вступати в суперечки варто в тому випадку, коли зачіпаються інтереси дитини. Але й тут він має вміти оцінювати ситуацію – у багатьох випадках, навіть розуміючи власну правоту, сперечатися і конфліктувати не варто, так як це не принесе жодного результату.
Найважливішою межею є фізичне насильство. Дитині потрібно пояснювати, що застосування сили – не вирішення конфлікту, навіть якщо дитина сильніше і зможе фізично перемогти супротивника, це не зробить його автоматично правим. Крім того, навіть якщо дитина сильна і витривала, вона не повинна вважати напад єдиним виходом із ситуації. Навіть на заняттях з єдиноборств вчать, що переходити до застосування сили можна тільки у разі появи небезпеки для здоров’я і життя, а не просто тому, що хочеться хоч якось перемогти супротивника.
Дітей треба вчити прощати, показуючи на особистому прикладі, наскільки це важливо. Адже якщо малюк щось накоїв, його не кидають батьки і не ображаються роками – його прощають так чи інакше. Потрібно прищеплювати дитині вміння забувати образи і прощати, але не варто при цьому стверджувати, що забути можна абсолютно все. В даному випадку також дуже важливо провести певну межу, за якою прощення не існує – зрада, багаторазові особисті образи, заздрість і т.д. У таких випадках дитина повинна розуміти, що таїти образу в собі не варто – це руйнує зсередини, простіше викреслити людей з життя і не спілкуватися з тим, хто прагне образити словом чи ділом, зраджує.
І найголовніше правило – дитина повинна рости і виховуватися в любові. Жодна істина, жодна мораль не буде засвоєно в страху і ненависті. Тільки любов і доброта допоможуть виростити врівноважену, впевнену в собі, добру і адекватну людину.

Батьківський контроль, гнучке управління

Оператор «Інтертелеком» представляє послугу для захисту дітей від доступу до небезпечного інтернет-контенту - «Батьківський контроль, гнучке управління».Тепер можна не турбуватися про безпеку дітей при використанні інтернету на комп'ютері, ноутбуці або планшеті батьків. Підключайте послугу «Батьківський контроль, гнучке управління» і ви зможете самостійно розширювати перелік шкідливих сайтів на свій розсуд, блокувати доступ до соціальних мереж, форумів, чатів для спілкування і т.д.Переваги послуги «Батьківський контроль, гнучке управління»:самостійне керування категоріями сайтівстворення особистих чорних і білих списків сайтівуправління часом роботи послугивиставлення календаря роботи послугиПослуга «Батьківський контроль» дозволяє отримати користувачем повноцінний інтернет доступ з якісним контентом, фільтруючи по базі більш ніж 500 мільйонів сайтів (список постійно оновлюється).При спробі відвідування забороненого ресурсу користувач буде автоматично перенаправлено на сторінку з інформацією про заборону даного дії. Більш детальну інформацію можна дізнатися перейшовши на сайтi компанії Інтертелеком

Сімейні правила поведінки в Інтернеті

Підвищуйте власну комп'ютерну та інтернет-обізнаність

Опановуйте інтернет разом із дитиною

Станьте другом дитині у соціальній мережі, або попросіть близьких знайомих зробити це

Встановіть «Батьківський контроль».

Регулярно оновлюйте антивірус

Створіть територію безпечного інтернету.

Використовуйте поновлюваний перелік безпечних для дитини сайтів

Інтернет дає безмежні можливості для розвитку й розваг. Проте окрім цих позитивних аспектів є багато негативних. Природно, що відповідальні батьки хочуть, аби користування мережею було безпечним для дитини. Забезпечити це доволі просто, якщо знати кілька важливих речей.Головне — встановити правила сімейного користування Інтернетом, визначте їхню важливість для безпеки. Наголосіть, що дитина має ділитися з вами всім, що її турбує в Інтернеті.Просувайтеся поступово, щоб створити максимальний захист. У першу чергу, обговоріть із дитиною прості сімейні правила онлайн-безпеки:— Сімейна онлайн-безпека — відповідальність кожного. Важливо пояснити, що не можна розголошувати конфіденційну інформацію — фінансові справи, адреси мешкання й навчання, номери телефонів і банківських карток можуть дуже цікавити зловмисників. Також небажано розміщувати сімейні фотографії на публічних сайтах і форумах.— В онлайні потрібно поводитися, як у реальному житті. Поясніть дитині, що в Інтернеті теж потрібно бути ввічливим, не ображати інших, бути законослухняним, з повагою ставитися до людей та до авторських прав — незаконне копіювання й розповсюдження матеріалів вважається крадіжкою.— Віртуальний співрозмовник може видавати себе за іншого. Не варто довіряти незнайомцям, повідомляти їм особисту інформацію і, тим паче, бачитися з ними без відома батьків.— Віртуальний світ може коштувати реальних грошей. Потрібно знати, що в онлайн-сервісах вартість SMS може, наприклад, вказуватися без податків. Якщо є певні сумніви, варто звернутися до батьків, які допоможуть розібратися, скільки насправді коштує SMS і чи так уже необхідно її надсилати.— Питати поради можна й потрібно. Наголосіть, що коли дитині щось в Інтернеті незрозуміло, хвилює чи здається загрозливим, якщо дитина хоче завантажити якусь інформацію чи встановити програму, завжди потрібно поговорити з батьками. Навчіть дитину перевіряти інформацію у мережі за допомогою додаткових запитів і звернення до перевірених джерел.Як бачите, все доволі просто. Дослухавшись до цих порад, ви суттєво збільшите безпеку користування Інтернетом вашою дитиною, не позбавляючи її позитивних аспектів перебування у мережі.Навчайте дитину бути відвертою та довіряти вам, адже це може стати запорукою її безпеки у віртуальному світі. Розкажіть дітям про безпеку в Інтернеті!
Кiлькiсть переглядiв: 688

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Великокопанська

ЗОШ І-ІІІ ступенiв

90330. Закарпатська обл.,

Виноградівський р-н,

с.Велика Копаня,

вул.Степана Вайди .51 (а).

тел:031-43-34-3-48

email:vk.school@i.ua

адреса сайту:

http://vkopania-school.uz.sch.in.ua

Дата останньої зміни 07 Січня 2024

Цей сайт безкоштовний!